Культура Звуку
Pro Audio

Pro Audio - підрозділ компанії Культура Звуку. Ми проектуємо, продаємо і монтуємо звукові та проекційні системи для комерційних приміщень будь-якого призначення. Якщо у вас кафе, бар, ресторан, шоу-рум або великий торговий зал, хаб IT компанії або зал для конференцій, музичний клуб, концертний майданчик або будь-який інший об'єкт який ви хочете озвучити або доповнити проекторами і екранами для них - ми готові взятися за реалізацію вашого проекту.

Ми виконуємо повний цикл робіт. Підбираємо обладнання під ваші завдання і бюджет. Робимо проект на основі програмних розрахунків приміщення. Наносимо обладнання і комунікації на робочі креслення ваших архітекторів і дизайнерів, якщо це необхідно. Монтуємо, налаштовуємо і запускаємо систему. Працюємо з брендами Void, Martin Audio, Bose, Electrovoice, JBL, AUDAC, APART та ін. На все обладнання надається офіційна гарантія.

Що ми робимо?

Фоновий звук торгових залів магазину

Трансляційні системи, які дозволяють озвучити великі площі, з можливістю голосових повідомлень і інтеграції в системи безпеки. У таких системах важливими є невисока вартість, масштабованість і простота комунікації

Фоновий звук для кафе, барів і ресторанів

Системи якісного фонового звуку. Основне завдання забезпечити рівномірний рівень гучності по всьому приміщенню, щоб гостям було комфортно спілкуватися і при цьому вони могли відзначити приємний акустичний супровід

Звук для конференц залів, хабів та офісів

Звукові системи, що вимагають якісного відтворення голосу і високого показника розбірливості мови. Системи проекторів та екранів. Висока гнучкість і адаптивність під заходи різного характеру - від лекцій до гучних презентацій і показів моди

Клубні акустичні системи високої потужності

Звукові системи з високими вимогами до музикальності, рівню гучності і рівню звукового тиску. Проектування технічної частини клубу, розрахунок і настройка акустичних систем

Акустична підготовка, шумоізоляція
приміщень

Рішення для приміщень будь-якого призначення, де стоїть завдання прибрати відлуння або поліпшити якість звучання аудіосистеми, ізолюватися від зовнішнього шуму або зробити звукову ізоляцію від сусідів

Реалізовані проекти

Promodo Hub

Задача: техническое оснащение креативного ивент-пространства.

Решение: проектирование универсальной акустической системы на основе бренда Audac, позволяющей закрыть потребности мероприятий от рядовых конференций до громких презентаций и вечеринок. Установка проекционного оборудования. Проектирование гибкой системы сценического света. Акустическая подготовка помещения.
Звук: выбрали акустику серии Xeno 8 с 8 дюймовыми динамиками, обеспечивающими плотность и музыкальность звука. Глубину баса дал 18 дюймовый сабвуфер Проекционная часть:Всего использовано 5 проекторов. Три обеспечивают практически бесшовную видеостену длинной 13,5 метров. А профессиональный коммутатор Blackmagic позволяет быстро и гибко управлять выводом контента на любой из экранов и обеспечивает совместимость с системами вещания и прямого эфира.
Свет: в проекте использовать статический и динамический LED свет с выводом управления на стационарный DMX пульт. Решение даёт возможность гибко менять цветовое и световое настроение пространства.
Акустическая подготовка:Произвели расчёт акустических свойств помещения с последующей их коррекцией. Это позволило получить высокие показатели разборчивости речи и значительно снизило эффект эхо.

SCOBY bar

Задача: озвучить бар с уровнем звукового давления близким к клубному стандарту

Решение: система на основе бельгийского оборудования Audac. Также в зале оборудовали Dj place с возможность подключения пульта к основной системе. Отдельно озвучили Dj place двумя мониторами. Управляется система с помощью процессора Bose ControlSpace. Весь функционал выведен на Ipad. 
Акустическая система: выбрали акустику серии Xeno 8 с 8 дюймовыми динамиками, обеспечивающими плотность и музыкальность звука. Глубину баса дал 18 дюймовый сабвуфер Baso18.
Фоновый звук: встраиваемая акустика уровня Hi-Fi —Audac Celo 8.
Усиление: усилители Audac серии SM с технологией WaveDynamics, которая оптимизирует настройки усилителя под характеристики акустики и позволяет полностью раскрыть музыкальные способности системы.

Протагонист — кафе, бар

Завдання: реалізувати комбіновану систему фонового і клубного звуку

Рішення: система на основі британського обладнання Void Acoustic
Основниа акустика - пара топів Void Airten V2 і пара 18 дюймових сабвуферів VOID Stasys 118. Звуковий тиск 110 Дб.
Фоновий звук - три зони з незалежним регулюванням гучності. 2 х VOID Cyclone 10, 4 х VOID Cyclone 55, 2 х VOID Cyclone Bass, 2 х Audac CELO8
Посилення - підсилювачі VOID Bias Q2 сумарною потужністю 9600 Ватт.
Джерела сигналу - пульт PIONEER DJM-750MK2 і пара програвачів PIONEER XDJ -1000 MK2.
Управління - процесор Bose ControlSpace ESP-880.

Fabrika.space - багатофункціональний простір

Завдання: маршрутизація, посилення в зонах фонового звуку з використанням вже наявної акустики в основному залі і дооснащення акустикою малого залу.

Рішення: для відтворення різноманитнього музичного контенту в зонах фонового звуку, була використана матриця Audac MTX88 з 8 входами і 8 виходами, яка дозволила гнучко управляти системою за допомогою веб інтерфейсу і за допомогою мобільного додатку iPhone / iPad Remote.
Акустична система — двохсмугові акустичні системи Audac Атео6.
Посилення — 16 канальний підсилювач потужності Audac dpa616.
Джерело сигналу — Hi-Fi CD-плеєр Music Fidelity m3s.

Велопланета — Офіс

Завдання: зменшити відлуння в приміщеннях офісу

Рішення: розміщення звукопоглинаючих панелей Macsound на стінах і стелі
Матеріал - Macsound звуковбирний віброізоляційний звукоізоляційний матеріал. Складається з шматочків акустичного пенополеурітану, каучуку, армотканини. Являє собою рівномірно-пористий еластичний матеріал з відкритою малою порою, за рахунок якої відбувається поглинання звукової енергії і перетворення її в теплову. Залежно від розміщення і конструктиву використовується як для поглинання повітряного, акустичного шуму так і для значного зменшення ударного і структурного шуму. Як звуковбирний матеріал, ефективний для поглинання всього чутного і відчутного спектра звукових частот.

Ginsburg — ресторан

Завдання: фоновий звук. Трансляція супутникового телебачення на проектори та телевізори.

Рішення: система на основі бельгійського обладнання AUDAC. Проектор Optoma.
Акустична система - 20 вбудованих восьми дюймових безрамкових колонок Audac. Використано низькоомне послідовно-паралельне підключення, що дозволило досягти високої якості відтворення.
Проекційна частина - два проектора Optoma з високою яскравістю, що дозволяє комфортно дивитися ефір навіть в денний час. Зображення виводиться на два екрани шириною 3 метри.

ToYeRamen — раменна

Завдання: фоновий звук всередині і на вулиці

Рішення: система на основі акустики і посилення до неї Audac
Акустична система - Восьмидюймова двуполосна акустика Audac WX802MK2 в всепогодному виконанні для вулиці і штатної версії для залу.
Посилення - Audac EPA254 дозволяє роздільно регулювати рівень гучності в різних зонах.

Кава у шафі - кафе

Завдання: фоновий звук

Рішення: в проекті використано бельгійське обладнання AUDAC
Акустична система - 6 дюймові колонки Ateo 6 розподілені по залах кав'ярні, що дозволило створити приємний музичний фон, не заважаючи спілкуванню гостей.
Посилення - трансляційний микширующий підсилювач Audac COM24.

Likhacheva pole dance — студія танців

Завдання: музичний супровід занять з танців.

Рішення: бельгійське обладнання AUDAC і джерело сигналу Bluesound
Акустична система - розподілені по залу невеликі АС Audac WX502 з підтримкою сабвуфера Audac NOBA8B. Сабвуфер з вбудованим підсилювачем має можливість встановлення на стінах. Це дозволило компактно розмістити систему в інтер'єрі.
Джерело сигналу - медіаплеєр Bluesound Node 2i c підтримкою Air Play 2 і відтворення музики з USB носія.

Показати ще

Як ми працюємо

Обговорення ТЗ з замовником

Точне розуміння завдань замовника дозволяє оптимізувати бюджет на акустичну систему і повністю покрити очікуваний функціонал

Проектування і програмна емуляція системи

Грамотне проектування і програмний розрахунок дають можливість підібрати обладнання максимально підходяще до вашого простору і отримати максимальну якість відтворення звуку

Нанесення обладнання на робочі креслення

Ми проектуємо спільно з Вашим дизайнером і архітектором

Монтаж обладнання

Наші монтажники здійснюють інсталяцію обладнання та проводку необхідних мереж

Запуск і настроювання

Звуковий інженер робить фінальну настройку і запуск системи

Є питання?

Заповни форму, напиши питання i ми відповімо. Або не пиши питання, i ми передзвонимо!

Як вас звати?
Введiть номер телефону
Введiть коректний e-mail
Invalid Input